http://www.foodinspiration.nl http://www.foodinspiration.be http://www.foodinspiration.fr http://www.foodinspiration.com

128: Go East

4 april 2017    Redactie   

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

Te lang hebben we onze ogen alleen maar op het westen gericht. Het oosten was gevaarlijk en onbekend. Het Oost-Europa van nu is niet meer wat het ooit is geweest. Er vinden nieuwe revoluties plaats, ver weg van het politieke terrein. Deze keer zijn de food & hospitality aan de beurt. Ga met ons mee op reis naar het oosten, dichtbij en ver weg!

 In dit magazine:

  • De brigade van Zarzo ontdekt de hotspots van Praag
  • Bistronomie in 360°: MÁK Boedapest
  • Het foodtopia van chef Vladimir Mukhin uit Moskou 
  • Dé ontdekking: restaurant Ultraviolet in Shanghai
  • Riga raakt je, hoe dan ook
  • Ziel & Zakelijkheid met Jan Smink

Lees het magazine
East Europa, Shanghai, Ultraviolet, Jan Schmink, Riga, Praag, Boedapest

East Europa, Shanghai, Ultraviolet, Jan Schmink, Riga, Praag, Boedapest

128: Go East

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

ingrediënten voor groei, foodprofessionals, Barcelona, Marc Lammers

127: Ingrediënten voor groei

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

126: Food on Fire

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

125: De ontdekking

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

124: Inspirators

123: Food Religion

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is er! Over geloof en eten.

Zoeken

Gratis aanmelden Magazine

Vul bovenstaand formulier in om je gratis aan te melden voor het Food Inspiration Magazine. Het magazine wordt elke 3 weken per e-mail verstuurd.

Sponsored stories

Tweets #foodinspiration

Routt Badger @routtbadger
"Moroccan Orange & Cardamom Cake,.... #foodphoto #foodinspiration #fruits #customcakes https://t.co/xhcv1pW4WI https://t.co/DVzPOyDOD5"

MDIVADOMESTICA @MDIVADOMESTICA
"Countdown to the outdoor market! 🌱 #yqr #yqrfood #foodblog #foodblogger #farmersmarket #foodinspiration #yqrliving… https://t.co/0tt4jcBbrl"

Katie Meehan @_katiemeehan
"Looking for some #FoodInspiration. Healthy food recipes, food blogs etc. Send me your suggestions! "

Frank Hensens @fhensens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Frank Punte @frankpunte
"RT @Juliciousnl: Wat een top eerste #fipioneers bijeenkomst van @foodinspiration! Wat een energie! #foodie #fipioneers #julicious "

Food Inspiration @foodinspiration
"Inspiring story the making: @chantalarnts en @Frank_Lindner waren bij The Malt Vault in #Utrecht. @saidbijary schen… https://t.co/ibLFTH6WjH"

FusionSaturdays @MST @thecitysbest718
"#food #foodporn #foodie #foody #foodofinstagram #foodpornography #foodinspiration #foodism… https://t.co/LSMdDF49fi"

marieke laméris @mariekelameris
"RT @foodinspiration: We gaan weer unplugged rocken tijdens #foodunplugged op 23 juni! https://t.co/CbEnEIx9Vs"

Nicole Kleuskens PS @nicolekleuskens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Enrique Figee @enriquefigee
"RT @foodinspiration: We gaan weer unplugged rocken tijdens #foodunplugged op 23 juni! https://t.co/CbEnEIx9Vs"

Agenda