http://www.foodinspiration.nl http://www.foodinspiration.be http://www.foodinspiration.fr http://www.foodinspiration.com

126: Food on Fire

14 februari 2017    Redactie   

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

Steeds meer chefs gaan terug naar de essentie van het koken. Daarbij omarmen ze de oervorm aller bereidingen: koken met vuur. Dit gaat veel verder dan fikkie stoken. Eikenhout geeft een andere rooksmaak dan kersenhout. Van geblakerde groenten tot huisgerookte geitenkaas.

In dit magazine:

  • Hot & fast en low & slow bij restaurant Black Smoke
  • De smaak van hout
  • 5x loeihete en 5x nasmeulende foodtrends voor 2017
  • Dé ontdekking: krokettenkunst bij Cafetaria Prinsen
  • Schijt aan Brexit: hotspots Londen
  • Ziel & Zakelijkheid met Jacob Jan Boerma  

Lees het magazine

East Europa, Shanghai, Ultraviolet, Jan Schmink, Riga, Praag, Boedapest

128: Go East

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

ingrediënten voor groei, foodprofessionals, Barcelona, Marc Lammers

127: Ingrediënten voor groei

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

126: Food on Fire

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

125: De ontdekking

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

124: Inspirators

123: Food Religion

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is er! Over geloof en eten.

Zoeken

Gratis aanmelden Magazine

Vul bovenstaand formulier in om je gratis aan te melden voor het Food Inspiration Magazine. Het magazine wordt elke 3 weken per e-mail verstuurd.

Sponsored stories

Tweets #foodinspiration

Routt Badger @routtbadger
"Moroccan Orange & Cardamom Cake,.... #foodphoto #foodinspiration #fruits #customcakes https://t.co/xhcv1pW4WI https://t.co/DVzPOyDOD5"

MDIVADOMESTICA @MDIVADOMESTICA
"Countdown to the outdoor market! 🌱 #yqr #yqrfood #foodblog #foodblogger #farmersmarket #foodinspiration #yqrliving… https://t.co/0tt4jcBbrl"

Katie Meehan @_katiemeehan
"Looking for some #FoodInspiration. Healthy food recipes, food blogs etc. Send me your suggestions! "

Frank Hensens @fhensens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Frank Punte @frankpunte
"RT @Juliciousnl: Wat een top eerste #fipioneers bijeenkomst van @foodinspiration! Wat een energie! #foodie #fipioneers #julicious "

Food Inspiration @foodinspiration
"Inspiring story the making: @chantalarnts en @Frank_Lindner waren bij The Malt Vault in #Utrecht. @saidbijary schen… https://t.co/ibLFTH6WjH"

FusionSaturdays @MST @thecitysbest718
"#food #foodporn #foodie #foody #foodofinstagram #foodpornography #foodinspiration #foodism… https://t.co/LSMdDF49fi"

marieke laméris @mariekelameris
"RT @foodinspiration: We gaan weer unplugged rocken tijdens #foodunplugged op 23 juni! https://t.co/CbEnEIx9Vs"

Nicole Kleuskens PS @nicolekleuskens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Enrique Figee @enriquefigee
"RT @foodinspiration: We gaan weer unplugged rocken tijdens #foodunplugged op 23 juni! https://t.co/CbEnEIx9Vs"

Agenda