http://www.foodinspiration.nl http://www.foodinspiration.be http://www.foodinspiration.fr http://www.foodinspiration.com

124: Inspirators

23 december 2016    Redactie   

Surprise! We brengen opnieuw een pop-up editie uit van Food Inspiration. Speciaal voor jou hebben we de beste verhalen geselecteerd. De foodprofessionals die ons afgelopen jaar hebben geïnspireerd staat in dit nummer centraal. Ga mee en geniet van onze inspirators!

In dit magazine:

  • Bezorgrevolutionair Philip Padberg van Deliveroo
  • Walter Seib van HMSHost over fastfood 2.0 concept LEON
  • Hoteltrends & -tourexpert Sander Allegro
  • Smaakvanger Angélique Schmeicnk
  • Katz's Pastrami gefotografeerd door Ann-Shopie Deldycke
  • De radikale lokaliteit van Micha Schafer & Billy Wagner
  • De Gebroeders de Wolf Tom Zinger & Martijn van de Reep
  • Desem-dude Edwin, Tempeh-topper Christian en kimchi-king Alex
  • Creatief meesterbrein van het Michelberger Hotel: Azar Kazimir

Enjoy!


Lees het magazine

East Europa, Shanghai, Ultraviolet, Jan Schmink, Riga, Praag, Boedapest

128: Go East

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

ingrediënten voor groei, foodprofessionals, Barcelona, Marc Lammers

127: Ingrediënten voor groei

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

126: Food on Fire

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

125: De ontdekking

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

124: Inspirators

123: Food Religion

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is er! Over geloof en eten.

Zoeken

Gratis aanmelden Magazine

Vul bovenstaand formulier in om je gratis aan te melden voor het Food Inspiration Magazine. Het magazine wordt elke 3 weken per e-mail verstuurd.

Sponsored stories

Tweets #foodinspiration

Routt Badger @routtbadger
"Moroccan Orange & Cardamom Cake,.... #foodphoto #foodinspiration #fruits #customcakes https://t.co/xhcv1pW4WI https://t.co/DVzPOyDOD5"

MDIVADOMESTICA @MDIVADOMESTICA
"Countdown to the outdoor market! 🌱 #yqr #yqrfood #foodblog #foodblogger #farmersmarket #foodinspiration #yqrliving… https://t.co/0tt4jcBbrl"

Katie Meehan @_katiemeehan
"Looking for some #FoodInspiration. Healthy food recipes, food blogs etc. Send me your suggestions! "

Frank Hensens @fhensens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Frank Punte @frankpunte
"RT @Juliciousnl: Wat een top eerste #fipioneers bijeenkomst van @foodinspiration! Wat een energie! #foodie #fipioneers #julicious "

Food Inspiration @foodinspiration
"Inspiring story the making: @chantalarnts en @Frank_Lindner waren bij The Malt Vault in #Utrecht. @saidbijary schen… https://t.co/ibLFTH6WjH"

FusionSaturdays @MST @thecitysbest718
"#food #foodporn #foodie #foody #foodofinstagram #foodpornography #foodinspiration #foodism… https://t.co/LSMdDF49fi"

marieke laméris @mariekelameris
"RT @foodinspiration: We gaan weer unplugged rocken tijdens #foodunplugged op 23 juni! https://t.co/CbEnEIx9Vs"

Nicole Kleuskens PS @nicolekleuskens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Enrique Figee @enriquefigee
"RT @foodinspiration: We gaan weer unplugged rocken tijdens #foodunplugged op 23 juni! https://t.co/CbEnEIx9Vs"

Agenda