http://www.foodinspiration.nl http://www.foodinspiration.be http://www.foodinspiration.fr http://www.foodinspiration.com

123: Food Religion

14 december 2016    Jelle Steenbergen   

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is er! Over geloof en eten.

Steeds minder mensen zijn religieus. Waar vind je dan het geloof? Niet meer in de kerk,
tempel of moskee. Kijk naar het straatbeeld: restaurants - de genotshuizen van ons
geloof - zitten voller dan ooit.

Waarom? Omdat mensen daar de antwoorden vinden op
hun zoektocht naar alom bekende waarden als puurheid, ethiek en goedheid.

In dit magazine

  • Zelfde gebouw andere functie: van altaar naar keuken
  • Mainstream en alternatieve foodbijbels
  • Het gastronomisch evangelie
  • Bij Kanaan in Berlijn brengt humus vrede
  • Quiz: test je kennis over religieuze voeding
  • Download het iconische kwartetspel

Enjoy!


Lees het magazine

East Europa, Shanghai, Ultraviolet, Jan Schmink, Riga, Praag, Boedapest

128: Go East

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

ingrediënten voor groei, foodprofessionals, Barcelona, Marc Lammers

127: Ingrediënten voor groei

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

126: Food on Fire

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

125: De ontdekking

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

124: Inspirators

123: Food Religion

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is er! Over geloof en eten.

Zoeken

Gratis aanmelden Magazine

Vul bovenstaand formulier in om je gratis aan te melden voor het Food Inspiration Magazine. Het magazine wordt elke 3 weken per e-mail verstuurd.

Sponsored stories

Tweets #foodinspiration

Routt Badger @routtbadger
"Moroccan Orange & Cardamom Cake,.... #foodphoto #foodinspiration #fruits #customcakes https://t.co/xhcv1pW4WI https://t.co/DVzPOyDOD5"

MDIVADOMESTICA @MDIVADOMESTICA
"Countdown to the outdoor market! 🌱 #yqr #yqrfood #foodblog #foodblogger #farmersmarket #foodinspiration #yqrliving… https://t.co/0tt4jcBbrl"

Katie Meehan @_katiemeehan
"Looking for some #FoodInspiration. Healthy food recipes, food blogs etc. Send me your suggestions! "

Frank Hensens @fhensens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Frank Punte @frankpunte
"RT @Juliciousnl: Wat een top eerste #fipioneers bijeenkomst van @foodinspiration! Wat een energie! #foodie #fipioneers #julicious "

Food Inspiration @foodinspiration
"Inspiring story the making: @chantalarnts en @Frank_Lindner waren bij The Malt Vault in #Utrecht. @saidbijary schen… https://t.co/ibLFTH6WjH"

FusionSaturdays @MST @thecitysbest718
"#food #foodporn #foodie #foody #foodofinstagram #foodpornography #foodinspiration #foodism… https://t.co/LSMdDF49fi"

marieke laméris @mariekelameris
"RT @foodinspiration: We gaan weer unplugged rocken tijdens #foodunplugged op 23 juni! https://t.co/CbEnEIx9Vs"

Nicole Kleuskens PS @nicolekleuskens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Enrique Figee @enriquefigee
"RT @foodinspiration: We gaan weer unplugged rocken tijdens #foodunplugged op 23 juni! https://t.co/CbEnEIx9Vs"

Agenda