http://www.foodinspiration.nl http://www.foodinspiration.be http://www.foodinspiration.fr http://www.foodinspiration.com

19: Food Design

10 mei 2010    Marcella Middendorp   

Bekijk het Food Inspiration Magazine - Editie 19: Food Design - met fooddesign, Annelies Hermsen, Josephine's, E-nr 7, design SS Rotterdam en trailer FIDay

In dit magazine zetten we de schijnwerpers op food design. Laat je inspireren door Annelies Hermsen die uitlegt hoe creativiteit en fooddesign je als ondernemer, restaurateur of als cateringmanager kunnen helpen.

In dit magazine:
- Nieuw concept: Vintage-chic Josephine's
- Laatste van de nieuwe E-nummers deel 7: Elkaar
- Het design van de SS Rotterdam
- Onze sexy trailer van Food Inspiration Day


Lees het magazine
Food_Inspiration_Magazine_Foodtrends_Horecatrends_Editie_19

East Europa, Shanghai, Ultraviolet, Jan Schmink, Riga, Praag, Boedapest

128: Go East

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

ingrediënten voor groei, foodprofessionals, Barcelona, Marc Lammers

127: Ingrediënten voor groei

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

126: Food on Fire

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

125: De ontdekking

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is uit!

124: Inspirators

123: Food Religion

Het nieuwe Food Inspiration Magazine is er! Over geloof en eten.

Zoeken

Gratis aanmelden Magazine

Vul bovenstaand formulier in om je gratis aan te melden voor het Food Inspiration Magazine. Het magazine wordt elke 3 weken per e-mail verstuurd.

Sponsored stories

Tweets #foodinspiration

Mrs Allen @mrsallencooks
"No #Sunday roast for us, opted for #FishPie instead #mrsallencooks #Foodie #foodinspiration #fishsupper… https://t.co/S3dqmvJfAj"

ReginaFarmersMarket @MarketRegina
"RT @MDIVADOMESTICA: Countdown to the outdoor market! 🌱 #yqr #yqrfood #foodblog #foodblogger #farmersmarket #foodinspiration #yqrliving @… "

lowcarb.eachday @lowcarbeachday
"#cookbook inspiration today - in a #dutch one called "Eerlijk Eten" (= honest food). #eerlijketen #realfood… https://t.co/zE04WGvoOh"

Mrs Allen @mrsallencooks
"Getting some #foodinspiration for the coming week with @bbcgoodfood #mrsallencooks #Foodie #foodblogger #Goodfood… https://t.co/ler7VMc2k5"

Routt Badger @routtbadger
"Moroccan Orange & Cardamom Cake,.... #foodphoto #foodinspiration #fruits #customcakes https://t.co/xhcv1pW4WI https://t.co/DVzPOyDOD5"

MDIVADOMESTICA @MDIVADOMESTICA
"Countdown to the outdoor market! 🌱 #yqr #yqrfood #foodblog #foodblogger #farmersmarket #foodinspiration #yqrliving… https://t.co/0tt4jcBbrl"

Katie Meehan @_katiemeehan
"Looking for some #FoodInspiration. Healthy food recipes, food blogs etc. Send me your suggestions! "

Frank Hensens @fhensens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Frank Punte @frankpunte
"RT @Juliciousnl: Wat een top eerste #fipioneers bijeenkomst van @foodinspiration! Wat een energie! #foodie #fipioneers #julicious "

Food Inspiration @foodinspiration
"Inspiring story the making: @chantalarnts en @Frank_Lindner waren bij The Malt Vault in #Utrecht. @saidbijary schen… https://t.co/ibLFTH6WjH"

Agenda