http://www.foodinspiration.nl http://www.foodinspiration.be http://www.foodinspiration.fr http://www.foodinspiration.com

Adverteren

Adverteren in het Food Inspiration Magazine, op de Food Inspiration website en in het Food Inspiration Jaarboek. 

Uiteraard is het mogelijk om uw merk(en), product(en) en/of dienst(en) onder de aandacht te brengen bij het publiek van Food Inspiration en helpen wij u hier graag mee. Bij Food Inspiration bieden we inspiratie, in alles wat we doen. Enkel het vergroten van naamsbekendheid hoeft u van ons dus niet te verwachten, onze gebruikers inspireren met uw merk/product/dienst juist wel.

Deze aanpak betekent dat Food Inspiration met al haar partners een duurzame overeenkomst aangaat voor meerdere jaren. Deze overeenkomst  bevat onder andere een cross-mediaal pakket aan communicatiemogelijkheden. Deelname aan de Food Inspiration Day is bijvoorbeeld voorbehouden aan foodservice eindverbruikers én de partners van Food Inspiration. Er worden dus geen losse kaarten verkocht aan grossiers of fabrikanten die geen partner zijn. Ook het adverteren in het Food Inspiration Magazine, is voorbehouden aan onze partners.

Voor meer informatie over onze duurzame partnerships kunt u contact opnemen met info@shootmyfood.com.

Zoeken

Gratis aanmelden Magazine

Vul bovenstaand formulier in om je gratis aan te melden voor het Food Inspiration Magazine. Het magazine wordt elke 3 weken per e-mail verstuurd.

Sponsored stories

Tweets #foodinspiration

Routt Badger @routtbadger
"Moroccan Orange & Cardamom Cake,.... #foodphoto #foodinspiration #fruits #customcakes https://t.co/xhcv1pW4WI https://t.co/DVzPOyDOD5"

MDIVADOMESTICA @MDIVADOMESTICA
"Countdown to the outdoor market! 🌱 #yqr #yqrfood #foodblog #foodblogger #farmersmarket #foodinspiration #yqrliving… https://t.co/0tt4jcBbrl"

Katie Meehan @_katiemeehan
"Looking for some #FoodInspiration. Healthy food recipes, food blogs etc. Send me your suggestions! "

Frank Hensens @fhensens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Frank Punte @frankpunte
"RT @Juliciousnl: Wat een top eerste #fipioneers bijeenkomst van @foodinspiration! Wat een energie! #foodie #fipioneers #julicious "

Food Inspiration @foodinspiration
"Inspiring story the making: @chantalarnts en @Frank_Lindner waren bij The Malt Vault in #Utrecht. @saidbijary schen… https://t.co/ibLFTH6WjH"

FusionSaturdays @MST @thecitysbest718
"#food #foodporn #foodie #foody #foodofinstagram #foodpornography #foodinspiration #foodism… https://t.co/LSMdDF49fi"

marieke laméris @mariekelameris
"RT @foodinspiration: We gaan weer unplugged rocken tijdens #foodunplugged op 23 juni! https://t.co/CbEnEIx9Vs"

Nicole Kleuskens PS @nicolekleuskens
"RT @MaaikedeReuver: Kaartverkoop gestart voor foodprofessional festival #foodunplugged op 23 juni. by @foodinspirat… https://t.co/hGCJcRRy60"

Enrique Figee @enriquefigee
"RT @foodinspiration: We gaan weer unplugged rocken tijdens #foodunplugged op 23 juni! https://t.co/CbEnEIx9Vs"

Agenda